PIGMENTOVNIA

Studio wizażu i stylizacji Śrem

REGULAMIN

Przy zapisie koniecznie proszę o wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 30%, w tytule proszę o podanie godziny i daty usługi. Zarezerwowanie terminu następuje w momencie otrzymania od Was potwierdzenia przelewu (facebook lub SMS).
Termin wpłacenia zadatku to 24 H. 
Makijaż próbny ślubny jest obowiązkowy. Polecam umówić się na godzinę poranną, aby przetestować makijaż przez cały dzień 🙂  Na makijaże próbne zapisuję w tygodniu, miesiąc przed zaplanowanym Ślubem.
Jeśli planujecie wybrać się do fryzjera polecam zrobić to wcześniej. Dzień przed wizytą proszę o wykonanie peelingu najlepiej drobnoziarnistego oraz o nałożenie lekkiego kremu. Do mnie zapraszam w wersji souté ( tylko krem). W dniu wizyty radzę unikać ciężkich kremów i maseczek,  one uwielbiają się rolować na twarzy. Jeśli na Waszych ustach odchodzą suche skórki, zróbcie peeling zwykłą szczoteczką do zębów 🙂  Proszę przyjść z wyregulowanymi brwiami i usuniętym wąsikiem.
Na wizytę proszę przychodzić indywidualnie. 
 RODO
Zgoda na przetwarzanie danych oraz klauzula informacyjna.
Treść zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach oraz w zakresie niezbędnym do wykonania usługi w Studio Wizażu PIGMENTOVNIA, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 20016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Obowiązek informacyjny oraz prawo pacjenta do kontroli swoich danych i uzyskania informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych
Szanowni Klienci
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy iż
Administratorem Danych Osobowych jest:
Studio Wizażu Pigmentovnia, u;l. St. Wyszyńskiego 1/6, 63-100 Śrem.
Dane przetwarzane są w zbiorze danych:
Zbiór danych klientów Studio Wizażu Pigmentovnia, u;l. St. Wyszyńskiego 1/6, 63-100 Śrem.
Celem przetwarzania danych osobowych jest:
Świadczenie usług kosmetycznych  przez osoby trudniące się zawodowo kosmetyką.
Udostępniamy dane:
Przetwarzane dane osobowe nie są i nie będą udostępniane innym podmiotom poza przypadkami, gdy obowiązek taki wynika z powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
Podstawa prawna przetwarzania danych wynika w szczególności z:
Ustawy z dnia 16 maja 2019 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta,
Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Pacjencie masz prawo:
do dostępu do swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo do kontroli przetwarzanych danych osobowych oraz wycofania zgodny w dowolnym momencie.